Puper internetveilingen en taxatiesInternetveilingenTaxaties roerende goederenAdvies aanvragenPuper - Zelf veilenPuper - Over onsVeilingenFacebook Puper veilingenTwitter Puper veilingen

Beëdigd Registermakelaar - Taxateur Machinerieën & Bedrijfsinventarissen

Internetveiling
Alle internetveilingen -> Lots For Less -> Fitness apparatuur en golfsets

Kavel Foto OmschrijvingHuidig bod Sluiting
773-136 Kettler sport drukbank   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-137 Massage stoel   € 9

2 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-138 INQ Ab Burner Pro, bekleding beschadigd   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-139 Allright speed bike SB110   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-140 PowerPeak hefbank met gewichten, gebruiksschade   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-141 Leg Magic type X17700   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-142 Steps fitness apparaat   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-143 Abcircle swing   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-144 PowerPeak FBS8310P Speed bike   € 56

8 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-145 PowerPeak roeiapparaat   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-146 Power Maxx trilplaat   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-147 PowerPeak exclusive line fiets   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-149 Power Maxx trilplaat   € 7

1 bieding
28-01-2019
15.10 uur
773-166 Matrix SuperBox 2 Wheel transport Systeem   € 7

1 bieding
28-01-2019
15.10 uur
773-167 Kettler halterframe   € 5

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-180 Belding Sports golfset w.o. big bertha hawkeye 3 etc.   € 25

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur
773-195 Belding Sports golfset met golfclubs en Bagboy trolley etc.   € 25

0 biedingen
28-01-2019
15.10 uur

U bent niet ingelogd: Login

Belangrijk!
Per veiling kan het opgeld wijzigen evenals andere voorwaarden. Neem deze daarom goed door. Makelaarskantoor Puper BV behoudt zich het recht voor de aangegeven sluitingstijd te verlengen of te wijzigen. Gunning van kavels geschiedt na overleg met en instemming van opdrachtgever(s).

Overzicht alle lopende internetveilingen

© Puper.nl Internetveiling Registreren Login Internetveiling | Veiling informatie | Voorwaarden | Privacy beleid | Disclaimer
Internetveiling